Tilbake til alle rapporter

Fortauet i Løkkeveien er fullt av gjørme og store steiner

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Cecilie Andersen 14:57, man. 11 september 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 3 minutter senere

Etter vannlekkasjen i Atomveien ligger det igjen ufattelige mengder med gjørme, sand og store steiner på fortauet. Vanskelig å gå og sykle der. Er skolevei. Håper det blir skrapet opp imorgen !!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Cecilie Andersen 15:23, man. 9 oktober 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter