Tilbake til alle rapporter

Behov for kantslått/siktrydding

Rapportert i kategorien Trær av Hans Christian Heisholt 09:02, tir. 12 september 2017

Sendt til Skien 3 minutter senere

Det er dårlig sikt ,spesielt i sving og kantslått er ikke tatt. Dette er skoleveg for barn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:38, søn. 15 oktober 2017

  • Litt snaut ryddet. Ble litt bedre, men gjenstår en del...

    Sendt inn av Hans Christian Heisholt 19:38, søn. 15 oktober 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter