Tilbake til alle rapporter

E6 sørgående forbi Rygge, avkjørsel nr 13. 9 veilys, altså alle langs hele retardasjonsfeltet opp til broa er mørke. Mange av disse har vært mørke iallefall 2 år.

Rapportert i kategorien Gatelys av sande_t@hotmail.com 12:19, ons. 13 september 2017

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Sikkert en kurs som er gått, da 9 lamper på rekke er mørke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:44, ons. 8 november 2017

  • Det er fremdeles mørkt på avkjøringen, alle (9?) lampene er ute av drift.

    Sendt inn av sande_t@hotmail.com 10:44, ons. 8 november 2017

  • Denne ble løst etter ca. 2,5 mnd. Enten så ble den løst pga purring etter ca. 6 uker, eller så var det ifm annet arbeid på lyktestolper rett ved.

    Sendt inn av sande_t@hotmail.com 12:09, ons. 6 desember 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter