Tilbake til alle rapporter

Vegetasjon foran skilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 13:04, onsdag 13 september 2017

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel mindre enn et minutt senere

60 skilt vises ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:50, torsdag 12 oktober 2017

  • Naturen løste dette, ihvertfall frem til det blir vår igjen.

    Publisert anonymt 11:50, torsdag 12 oktober 2017

  • Nå er greinene klippt

    Sendt inn av Geir Eide 02:15, mandag, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter