Tilbake til alle rapporter

Greiner henger ut i veibane

Rapportert i kategorien Trær anonymt 14:37, ons. 13 september 2017

Sendt til Tysfjord 3 minutter senere

Det henger tildels store greiner ut i veibanen ved broen over Hestneselva. Kommunen bør sørge for beskjæring/fjerning av disse, samt oppfordre grunneiere generelt i Kjøpsvikområdet om å sjekke sine trær/busker slik at disse ikke hindrer sikt for traffikanter/skader kjøretøy..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:56, ons. 11 oktober 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter