Tilbake til alle rapporter

Flere dype hull og skader på asfaltdekke.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 19:04, ons. 13 september 2017

Sendt til Meland og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Flere dype hull og skader på asfaltdekke, fra Ungdomshuset forbi skolen t.o.m begynnelsen av fotballbane ved Rossland Skule. Har vært hull og ujevnheter her minst siden 2016. Og det blir bare flere og dypere hull etter som tiden går.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Nå er hele område jeg rapporterte om nyasfaltert.

    Publisert anonymt 14:28, fre. 8 juni 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter