Tilbake til alle rapporter

Beka mørkt

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 02:24, tor. 14 september 2017

Sendt til Kongsvinger og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Nå har vi ikke hatt gatelys oppover til vardåsen på flere uker?! Helt mørkt, skummelt med tanke på masse dyr oppi her og folk vil vel gå tur her før jakta begynner!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter