Tilbake til alle rapporter

To gatelys øverst i Rådyrvegen fungerer ikke. Det har ikke vært lys i dem siden vinteren/våren 2017

Rapportert i kategorien Gatelys av Oddgeir Skage 21:51, tor. 14 september 2017

Sendt til Rælingen og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

To gatelys øverst i Rådyrvegen fungerer ikke. Det har ikke vært lys i dem siden vinteren/våren 2017.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter