Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys for 5.året på rad..

Rapportert i kategorien Gatelys av ARNT VIGGO JAKOBSEN 22:47, tor. 14 september 2017

Sendt til Tysfjord og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Mangler gatelys..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Melding vederesendt til Nord-salten Kraft.

    Sendt inn av fiksgatami@tysfjord.kommune.no 09:13, tir. 19 september 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:59, tor. 12 oktober 2017

  • Veldig dårlig erfaring da det etter så lang tid ikke har skjedd noe.

    Sendt inn av ARNT VIGGO JAKOBSEN 22:59, tor. 12 oktober 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:35, tor. 9 november 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:15, fre. 8 desember 2017

  • Ingenting skjer. Nå er neste gatelys også i ferd med å gå. Står å blinker hele tiden. Helt uholdbart..

    Sendt inn av ARNT VIGGO JAKOBSEN 00:15, fre. 8 desember 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 01:12, fre. 5 januar 2018

  • Elendige greier. Nå er neste lys i gata også blitt svart. Veldig skummelt i krysset her mellom Granveien og hovedveien..

    Sendt inn av ARNT VIGGO JAKOBSEN 01:12, fre. 5 januar 2018

  • Vi har sendt purring til Nord-Salten kraft.

    Sendt inn av fiksgatami@tysfjord.kommune.no 09:21, man. 22 januar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter