Tilbake til alle rapporter

Har meldt inn før dette problemet, ikke gatelys krysset egnehjem, grubeveien ved fotgjenger overgang , samt i nybrottsveien 1, fotgjenger overgang. Gatelysene er mørke

Rapportert i kategorien Gatelys av Svein Erik Ryeng 23:38, søn. 17 september 2017

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Gatelysene i krysset Egnehjem, Grubeveien og Nybrottsveien 1, ved fotgjenger overgangene er mørke. Mange skole elever går der om morgen og kveld.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 01:29, man. 16 oktober 2017

  • Nybrottsveien 1 er ikke fikset

    Sendt inn av Svein Erik Ryeng 01:29, man. 16 oktober 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Svein Erik Ryeng 02:44, man. 13 november 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter