Tilbake til alle rapporter

Søkk på tvers av veibane.

Rapportert anonymt 22:51, man. 18 september 2017

Sendt til Rakkestad og Østfold 3 minutter senere

Veien har sunket betraktelig som gjør det meget ubehagelig å kjøre over!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:20, tir. 24 oktober 2017

  • Ingen respons fra noen offentlig myndighet eller forvalter for denne veistrekningen. Skadene er fortsatt, ingen tiltak er utført.

    Publisert anonymt 18:20, tir. 24 oktober 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:31, tir. 21 november 2017

  • Enda ingen respons.

    Publisert anonymt 19:31, tir. 21 november 2017

  • Ble fikset etter lang tid.

    Publisert anonymt 05:01, søndag 21 januar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter