Tilbake til alle rapporter

Gatelys mørklagt. Grimestadveien - Lågerødåsen. Stort område uten belysning.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 06:12, tir. 19 september 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Stokke 2 minutter senere

Gatelys mørklagt. Grimestadveien - Lågerødåsen. Stort område uten belysning.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ble løst etter et par dager; hele området var uten gatelys.

    Publisert anonymt 09:42, tir. 17 oktober 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter