Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:25, tir. 19 september 2017

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Flere svarte gatelykter. Må skiftes pærer. Helt mørklagt på baksiden av røde blokka og noen mangler lys forbi kvite blokka og nedover gangveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt ikkje utbetra

    Sendt inn av Laila Vik Aven 22:13, ons. 4 oktober 2017

  • Det er skikkelig vemmelig å gå ut her på kvelden nå. Er det mulig å få en melding om NÅR dere kan utbedre feilen? Er helt å gå i blinde her....

    Publisert anonymt 21:33, man. 9 oktober 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter