Tilbake til alle rapporter

Ingen gatelys på en stund

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 07:00, tor. 21 september 2017

Sendt til Strand og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Mange av gatelysene er ikke skrudd på på den mørke delen av døgnet. Har vanskelig for å tro det er hærverk. Tror heller de bare ikke er påskrudd eller at det er feil med en ledning el.l. Håper dette kan fikses, for det er rimelig mørkt på kvelds- og nattetid og tidlig om morgenen. Mvh. Thomas Fjelde Krog, Storevigbakken 36, 4100 Jørpeland

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter