Tilbake til alle rapporter

Manglende merking av brannkum

Rapportert anonymt 07:53, tor. 21 september 2017

Sendt til Lyngdal og Vest-Agder 2 minutter senere

Skilt som markerer avstand til brannkum i veien er defekt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:36, tor. 19 oktober 2017

  • Tenker at det er lurt om brannvesenet kan finne brannkummen selv om veien er dekt av snø.

    Publisert anonymt 08:36, tor. 19 oktober 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:08, tor. 16 november 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter