Tilbake til alle rapporter

Manglende skilting av gangfelt.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Trude Ertzgaard Amundsen 19:28, fre. 22 september 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestre Toten 1 minutt senere

Skiltene ved fotgjengerovergangen ved krysset Skolevegen, Skogvegen, Sentrumsgata på Reinsvoll er tatt bort. Det er heller ikke merket opp i gangfeltet. Vi som har barn som skal krysse skolevegen ser at bilførere ikke lenger stopper for barna og det oppstår farlige situasjoner. Når kommer disse skiltene opp igjen?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:30, lør. 21 oktober 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter