Tilbake til alle rapporter

Stort hull midt i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Chris Nærland 15:03, lør. 23 september 2017

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Hull i veien som har vært der lenge nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det ble fikset, MEN nå er det kommet et større hull rett på siden.

    Sendt inn av Chris Nærland 00:59, ons. 18 oktober 2017

  • Fikset helt nå

    Sendt inn av Chris Nærland 00:48, fre. 27 oktober 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter