Tilbake til alle rapporter

Mangler lys på 4 lyktestolper

Rapportert i kategorien Gatelys av Anne-Berit Ånestad Brovold 21:51, man. 25 september 2017

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Mørke lyktestolper mot Sandvedparken

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:32, tir. 24 oktober 2017

  • Vi og naboer har gitt beskjed om feilen flere ganger i høst. Vi hadde lys i gatelysene en ettermiddag og natt, så var det borte igjen. Det ser ut som Lyse ikke klarer å reparere feilen. Har sett Lyse biler i gata den siste uka - men lysene er fortsatt ikke tent.

    Sendt inn av Anne-Berit Ånestad Brovold 17:32, tir. 24 oktober 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter