Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikkje

Rapportert i kategorien Gatelys av Aleksander 23:02, man. 25 september 2017

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Gatelys fra Busskuret til Pelagia virker ikkje.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelys fom. tunnelen til Sande langs FV 572 og bla. Hjortevegen er mørklagd i eit gitt tidsrom ca mellom midnatt og klokka 08.00. I ei bygd med skiftarbeidarar er det trist å sjå gatelys som er sløkte på denne tida av året. Kan de no gjere noko med dette

    Sendt inn av Dag Tore Skaar 14:04, ons. 4 oktober 2017

  • Fikset etter et par dager

    Publisert anonymt 07:46, søn. 15 oktober 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter