Tilbake til alle rapporter

Tre gatelys virker ikke..

Rapportert i kategorien Gatelys av Espen Koksvik 18:30, ons. 27 september 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Asker 5 minutter senere

Tre gatelys på rad i Brendsrudlia fra ca. nr. 9 - 17 er enten helt gått eller slår seg av og på.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er fortsatt to gatelykter som ikke lyser tilfredsstillende. De er på om kvelden, men slår seg av ila. natten. Følgelig er det bekmørkt utenfor syv av husene i området på morgenen.

    Sendt inn av Espen Koksvik 21:16, tor. 19 oktober 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:15, tor. 26 oktober 2017

  • Lyktene er slått av om morgenen - observert kl. 06:30. Da er det helt bekmørkt utenfor nr. 9, 11 og 17. Evt. tilsyn av lyktene må skje på morgentid! Dette går på sikkerheten for de gående i veien - herunder skolebarn.

    Sendt inn av Espen Koksvik 22:15, tor. 26 oktober 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Espen Koksvik 19:47, ons. 29 november 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter