Tilbake til alle rapporter

Kumlokk som bråker hver gang det blir overkjørt

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Thomas Solheim 09:22, ons. 27 september 2017

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 2 minutter senere

I laaaaang tid har dette kumlokket laget en høy "klinkelyd" hver gang det blir overkjørt av en bil. Det bør være en enkel sak å legge en pakning her som gjør at det ikke bråker. For naboene her vil det måtte være fantastisk om noen tar tak i problemet. Lokket ligger ute i veibanen i Kong Olavs Vei, rett ovenfor krysset ved bussterminalen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:23, ons. 25 oktober 2017

  • Forrige problem ble fikset ganske kjapt. Her ser det ikke ut til at det har blitt tatt tak i noe som helst. Kumlokket bråker like mye hver dag...

    Sendt inn av Thomas Solheim 12:23, ons. 25 oktober 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:25, ons. 22 november 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter