Tilbake til alle rapporter

Mangler lys i krysset kløverveien/fiolveien

Rapportert i kategorien Gatelys av frode martinsen 10:42, ons. 27 september 2017

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel 3 minutter senere

Mangler lys i krysset! er en del barn som leker der,og det er veldig stor trafikk der!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:25, ons. 25 oktober 2017

  • Vi jobber med å utbedre dette. samt en ny trafikksikkerhetsplan som skal sikre området for barn og unge.

    Takk for tilbakemeldingen!

    Posted by Hadsel at 15:08, fre. 13 april 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter