Tilbake til alle rapporter

Skiltet til bussholdeplassen

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp av Roy Sundsby-Hansen 09:11, tor. 28 september 2017

Sendt til Sør-Odal 3 minutter senere

Skiltet ligger i grøfta.. Bussholdeplassen nedlagt?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette problemet er fortsatt ikke løst, hvem har ansvaret?

    Sendt inn av Roy Sundsby-Hansen 23:40, man. 23 oktober 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:29, tor. 26 oktober 2017

  • Skiltet ligger fortsatt nede..

    Sendt inn av Roy Sundsby-Hansen 09:29, tor. 26 oktober 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:23, tor. 23 november 2017

  • Ikke løst

    Sendt inn av Roy Sundsby-Hansen 13:23, tor. 23 november 2017

  • Fortsatt ikke løst! 🤬

    Sendt inn av Roy Sundsby-Hansen 18:54, tor. 16 august 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter