Tilbake til alle rapporter

Mangler fartsdumper

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 16:42, fre. 29 september 2017

Sendt til Stavanger og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Gata ble asfaltert på ny etter gravearbeid. Tidligere fartsdumper har ennå ikke blitt laget på ny! Det er over 1/2 år siden asfaltering. Stor ulykkesfare pga høy hastighet hos bilister. Trafikken er også stor.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Nye fartshumper er på plass

    Publisert anonymt 10:00, fre. 26 januar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter