Tilbake til alle rapporter

Delvis ødelagte fartsdumper

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Thore Ellefsen 18:08, fre. 29 september 2017

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Fire fartsdumper på veien forbi Nordskogen Skole er av typen "asfalt, lagt oppå ferdig asfaltert vei". Disse er nå så gamle at de har smuldret bort mye av det tynne området. Dette gjør dem uvanlig brå og kraftige å kjøre over, og dette er da ubehagelig. Det tar også ekstra på bilene, hvilket jeg har erfart med flere knekte fjærer, på tross av anstendig kjøring.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter