Tilbake til alle rapporter

Store "dumper" i veibanen i begge retninger, potensiell fare for at biler i stor fart mister veigrep, samt får skader på understell.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 19:42, fre. 29 september 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Hobøl 3 minutter senere

På høyre side i begge kjøreretninger har det i det siste året dannet seg store dumper. Dette kan få potensielt store konsekvenser dersom man ikke vet at de er der, og spesielt nå når vi får inn i den kalde årstiden med glatte veier. Siden problemet er i begge kjøreretninger kan det fort oppstå farlige situasjoner. Det er også fare for skade på biler/hjuloppheng. Skadene på veien er akkurat i en sving.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:50, fre. 27 oktober 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:01, søn. 26 november 2017

  • Det er ikke blitt gjort noe eller gitt tilbakemelding på om noe er tenkt gjort der etter at dette ble meldt inn

    Publisert anonymt 15:01, søn. 26 november 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter