Tilbake til alle rapporter

Grus samling i krysset mellom broveien og sundveien

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 06:52, tirsdag 3 oktober 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Asker 3 minutter senere

Har samket seg grus like ved ett kryss som kan føre til spinn og velt for 2-hjulinger ved akselerasjon eller brems

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:52, tirsdag 31 oktober 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 12:58, tirsdag 28 november 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter