Tilbake til alle rapporter

Manglende/slitt bort fotgjenger overgang fra Trulserudfeltet og over til gang og sykkelsti

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 12:08, tir. 3 oktober 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gran 1 minutt senere

Manglende/slitt bort fotgjenger overgang fra Trulserudfeltet og over til gang og sykkelsti håper dette kan bli fiksa så fort som mulig da det passerer mange skole og barnehagebarn der mange ganger pr dag

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:01, tir. 31 oktober 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:36, ons. 29 november 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:55, ons. 27 desember 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:10, onsdag 24 januar 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:59, onsdag 21 februar 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:59, torsdag 22 mars 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:08, torsdag 19 april 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:32, torsdag 17 mai 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:05, torsdag 14 juni 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:20, fredag 13 juli 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter