Tilbake til alle rapporter

Helt mørkt gatelys fra Falkenbygget til møller bil i mohagaveien, rognebakken er også helt mørk

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:08, tir. 3 oktober 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gran 2 minutter senere

Helt mørkt gatelys fra Falkenbygget til møller bil i mohagaveien, rognebakken er også helt mørk, samt mange mørke enkeltpunkter som ikke har blitt fiksa selv om de har vært mørke i mange år! håper dette kan bli fiksa nå så fort som mulig!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 17:01, tir. 31 oktober 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter