Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:03, tir. 3 oktober 2017

Sendt til Statens vegvesen region midt og Inderøy 1 minutt senere

Gatelys i enden av Helgesenbakken virker ikke. Dette er et kryss med stor trafikk, mange skoleelever går over her. Vanskelig for bilistene å se fotgjengerne, når det er mørkt her...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:55, tir. 31 oktober 2017

  • Dette gatelyset som det er snakk om, virker som om det er tilkoplet et tidsur. Det slåes på ca. kl 22 på kvelden, og slås av ca. kl 05. Mao det lyser ikke når behovet er størst. Dette er det eneste gatelyset her som oppfører seg sånn. De andre slåes på når det blir mørkt, og slukkes når det blir lyst (via fotocelle?). Som sagt før, dette er et mørkt og uoversiktlig veikryss, der mange skoleelever må krysse hovedveien.

    Publisert anonymt 22:55, tir. 31 oktober 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 03:18, ons. 29 november 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 08:28, ons. 27 desember 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter