Tilbake til alle rapporter

Er ikkje navne skilt til nabolaget Ingeborgstykket

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter av Christian Fredheim 08:03, ons. 4 oktober 2017

Sendt til Stord og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Det har aldrig vært navne skilt som vise kor Ingeborgstykket er. Privatpersoner, befraktnings selskap og ambulanser sliter alle med å finne nabolaget.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meldinga di er vidaresendt Stord kommunalteknikk, avdeling for veg.

    Venleg helsing Fellestenester

    Sendt inn av Fellestenester 08:33, ons. 4 oktober 2017

  • Gode

    Sendt inn av Christian Fredheim 08:27, ons. 1 november 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter