Tilbake til alle rapporter

Feil med gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av morteta@online.no 01:45, tor. 5 oktober 2017

Sendt til Moss og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Gatelyset virker ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:39, tor. 2 november 2017

  • Ikke løst.

    Sendt inn av morteta@online.no 18:39, tor. 2 november 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av morteta@online.no 19:06, tor. 30 november 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter