Tilbake til alle rapporter

Kum for overvann i krysset opp til oftebrovn. 21 og 25 er nesten tett

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av harald lande 21:11, fre. 6 oktober 2017

Sendt til Lyngdal 4 minutter senere

Rør under veien er antakelig fullt av stein og sand

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:09, lør. 4 november 2017

  • I 2010 sendte jeg inn at denne kummen ble feilplassert da den ble reparert. Jeg har hatt kontakt flere ganger, men det skjer ikke noe. For ca et år siden ble det sagt at de skulle legge en stålplate for at det skulle bli bedre. Det skjer ingen ting.

    Sendt inn av harald lande 14:09, lør. 4 november 2017

  • Kummen er åpnet, men det har ikke skjedd noe med å legge en stålplate over slik at en kan unngå å kjøre ned i dette hullet

    Sendt inn av harald lande 10:34, søn. 3 desember 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter