Tilbake til alle rapporter

Gatelys lyser ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:17, lør. 7 oktober 2017

Sendt til Moss og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Gatelyset mellom Hermods gate 27 og 29 (1517 Moss) lyser ikke. Må ha ny lyspære.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lyspæren er skiftet, tusen takk :-) I tillegg er det satt inn ny lyspære i gatelykten mellom Hermods gate 25 og 27. Flott! Den ble skiftet sist omtrent samtidig med den som nå var gått, så det var imponerende preventivt vedlikehold!

    Publisert anonymt 20:24, ons. 11 oktober 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter