Tilbake til alle rapporter

Manglende varsling

Publisert av Leif.halvorsen@halden.kommune.no 14:46, man. 9 oktober 2017

Sendt til Østfold og Halden 4 minutter senere

Huset som ligger i krysset har innimellom lossing på stedet. Lastebil sperrer da hele veien slik at man må snu hos naboen etter man kjører av fra bra veien. Burde få beskjed om å sette opp skilt om veien stengt og omkjøring slik at man slipper å benytte andres tomt som snuplass. Gjelder Solerødveien 20

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Har blitt ferdig med jobben så er ikke der lenger.

    Sendt inn av Leif.halvorsen@halden.kommune.no 14:53, man. 6 november 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter