Tilbake til alle rapporter

Mangler lys i mange gatelykter å Sanna, både på moloen og langs vegen. Trasig med stummende mørke på kveldstid. Håper det kan fikses før mørketida setter inn for fullt.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:54, man. 9 oktober 2017

Sendt til Træna og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Det er veldig mørkt på Sanna, det mangler lys i mange gatelykter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter