Tilbake til alle rapporter

Ikke klippet ugress i grøfter. Begynnende hull/ujevnheter.

Rapportert anonymt 09:02, tir. 10 oktober 2017

Sendt til Sel og Oppland 3 minutter senere

Det er ikke blitt klippet ugress I grøfter etter veien eller på snuplassen. Det er en smal gate og trang snuplass, så dette er viktig for kjøreforhold og sikt. Det er begynnende ujevnheter/hull i veien, særlig etter indre kant. Dette vil kunne by på dårlige kjøreforhold særlig til vinteren på en smal vei. Det er også kommet til noen hull på snuplass øverst i veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter