Tilbake til alle rapporter

Store sprekker og dumper på tvers av veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 10:34, tir. 10 oktober 2017

Sendt til Røros og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Stort telehiv i veien som aldri har gått tilbake igjen som går tvers over veien. Dette er hva jeg vil kalle en støtdemperdødare til gangs! Denne dumpen har vært der i flere år og aldri blitt gjort noe med. I tillegg så er det gjort veldig dårlig arbeid ved graving av ny stikkrenne for noen år siden, like nord for avmerket punkt. Det er 80 sone på denne strekningen men hvis man vil skåne bilen så kan man ikke kjøre fortere enn 10 km/t. Dette bør prioriteres så raskt som mulig!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:28, ons. 8 november 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter