Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:38, ons. 11 oktober 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Sirdal 2 minutter senere

Det nest siste gatelyset i veien her har vært mørkt siden vinteren i fjor, fint om det kan utbedres før vinteren kommer igjen, begynner å bli mørke kvelder tidlig nå

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:02, ons. 8 november 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter