Tilbake til alle rapporter

Problemer med gatelys!

Publisert av Hans Kristian Sandvik 10:49, fre. 13 oktober 2017

Sendt til Spydeberg og Østfold mindre enn et minutt senere

Hei! Etter tidligere henvendelse fikk vi for noen måneder siden, riktignok etter lang tid, ordnet med gatelyset på innsiden av brua ved avkjøring til bl. a. Stegenveien 726. Det ble byttet lysarmatur og alt så vel ut. Nå er det imidlertid ikke lys i armaturen i det hele tatt, så enten er det noe feil med denne eller med fotocellen som styrer. Håper dette er en sak som kan fikses kjapt da det er skikkelig mørkt ved denne avkjøringen på denne årstiden. Kan bl. a. nevne at vi har søppelstativ for 5 eiendommer plassert like under og jeg regner med at også de som tømmer søppel hos oss vil sette svært stor pris på å få lyset i orden. Mvh Hans Kr. Sandvik

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Imponert over rask og effektiv innsats for å løse problemet; tusen takk!

    Sendt inn av Hans Kristian Sandvik 17:19, fre. 10 november 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter