Tilbake til alle rapporter

Ødelagt asfalt med store hull

Rapportert i kategorien Hull i vei av Lene Kvalvik Hanssen 19:48, fre. 13 oktober 2017

Sendt til Tysfjord og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Det er flere hull i ødelagt veidekke i hele Åslibakken, og bilen smeller ned i disse hullene til tross for at man kjører svært rolig. Dette medfører slitasje og potensielle skader på bilene. Dette er noe som har vedvart de 6 årene jeg har bodd her, og ingen utbedring er gjort på disse årene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:25, fre. 10 november 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:58, fre. 8 desember 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:05, fre. 5 januar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter