Tilbake til alle rapporter

Alfred Eriksensvei videre opp Kveldrovegen. Mye høy fart.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Silje Bjørkmo 17:40, søn. 15 oktober 2017

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Det går mye trafikk opp Alfred Eriksensvei / Kveldrovegen. Det holdes også mye høy fart. Det er mye skoleelever som krysser gata over til Henrik Ibsensvei. Vi ønsker et gangfelt i krysset samt en fartshump rett etter krysset i Kveldrovegen. Det burde også vært et gatelys akkurat i krysset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter