Tilbake til alle rapporter

Forlatt BMW

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy av Kristian larsen 08:35, man. 16 oktober 2017

Sendt til Rygge 4 minutter senere

Det har stått en gammle bmw på parkeringen til min arbeidsplass (Moss elektro) i snart 6mnd, ingen vet hvem som eier den og for en stund siden forsvant også skiltene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hentet av politi

    Sendt inn av Kristian larsen 22:40, fredag 19 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter