Tilbake til alle rapporter

Gatelyset ved Tussabergveien 4 ute av drift

Rapportert i kategorien Gatelys av Marie Bergenhem 12:35, man. 16 oktober 2017

Sendt til Rennesøy og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Gatelyset ved carporten til Tussabergveien 4 virker ikke. Det har ikke virket på ca en uke. Her i boligfeltet er det mange barn, vi trenger ethvert gatelys til å virke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Måtte ta kontakt med Lyse selv for å utbedre feil.

    Sendt inn av Marie Bergenhem 13:32, man. 13 november 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter