Tilbake til alle rapporter

Mange store dumper i veien

Publisert av jgudbr@online.no 07:52, tir. 17 oktober 2017

Sendt til Haram og Møre og Romsdal 2 minutter senere

Mange store dumper i vegen pluss at vegen er feildossert.Har skjedd mange små ulykker der de siste to til tre åra.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:51, tor. 16 november 2017

  • Har vært sånn i flere år , men blir bare værre.

    Sendt inn av jgudbr@online.no 12:51, tor. 16 november 2017

  • Ble veldig bra etter at ny asfalt kom på plass :-)

    Sendt inn av jgudbr@online.no 14:00, ons. 17 januar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter