Tilbake til alle rapporter

Gatelysene har vært uten funksjon i i hvert fall 1 1/2 år

Rapportert i kategorien Gatelys av Line Myhren 10:34, ons. 18 oktober 2017

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelysene virker ikke på Damlitoppen, og heller ikke på sykkel og gangsti mellom Damlitoppen og Østerengbråten. Dette har vært status i over ett år, og må utbedres. Det bor 25 barn i denne veien og manglende lys i høstmørket skaper utrygghet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det ble løst etter at flere naboer i tillegg til å legge det inn på FiksGataMi også sendte gjentatte mailer direkte til teknisk avdeling i kommunen.

    Sendt inn av Line Myhren 11:01, ons. 15 november 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter