Tilbake til alle rapporter

Skarp asfaltkant når du kjører nordover. Ikke skiltet.

Rapportert i kategorien Hull i vei av jim.arne.hansen@gmail.com 13:09, ons. 18 oktober 2017

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Skarp asfaltkant som ikke er skiltet. Bør utbedres snarlig pga. av all trafikken nordover mot tunnelen på Tomasjord. Manglende fareskilt. Risiko for å ødelegge forstilling og/eller dekk på bilen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter