Tilbake til alle rapporter

Feil på gatelys, har ikke virket siden stormen sist søndag

Rapportert i kategorien Gatelys av renore61@gmail.com 19:13, ons. 18 oktober 2017

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Gatelys på ytre Kulen har ikke virket siden stormen på søndag 15. okt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelys på ytre Kulen har ikke virket siden stormen på søndag 15. okt.

    Sendt inn av renore61@gmail.com 19:15, ons. 18 oktober 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter