Tilbake til alle rapporter

To gatelys fungerer ikke i gregorius dagssonsgt på strekningen fra kryss kollenvegen i retning bårstadsskogen. Dvs utenfor gatenr 274 og 278. Fint om dette kan fikses straks da det blir ubehagelig mørkt på denne årstiden

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:10, ons. 18 oktober 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Skien 5 minutter senere

To gatelys fungerer ikke i gregorius dagssonsgt på strekningen fra kryss kollenvegen i retning bårstadsskogen. Dvs utenfor gatenr 274 og 278. Fint om dette kan fikses straks da det blir ubehagelig mørkt på denne årstiden

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter