Tilbake til alle rapporter

Gatelysene i krysset ved Torkildsveg og Carl Vestabergsveg virker ikke. I tillegg vokser det så mye vegetasjon opp Torkildsveg så det er både mørkt og trafikkfarlig

Rapportert i kategorien Gatelys av Vera 12:16, tor. 19 oktober 2017

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Mørkt og uoversiktlig pga mye vegetasjon i Torkildsveg. I tillegg er det gått en lyspære i krysset Torkildsveg/Carl Vestabergveg

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:22, tor. 16 november 2017

  • Og det har blitt lys👏👏👏

    Sendt inn av Vera 17:51, tir. 12 desember 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter